aniedzielskaAnna Niedzielska - Specjalista I stopnia – psycholog kliniczny, psychoterapeuta, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy klinicznej oraz doświadczenie psychoterapeutyczne. Specjalizuje się w zagadnieniach zaburzeń odżywiania, diagnozie klinicznej i terapii osób z kręgu depresji, zaburzeń osobowości.

Zajmuje się prowadzeniem terapii indywidualnej oraz grupowej dla osób uzależnionych i współuzależnionych. Swoją prace stale poddaje superwizji.
Od 2005 r. zatrudniona w Centrum Leczenia Uzależnień PPL „ MAŁY RYCERZ"

Ostatnie kilkanaście lat pracuje w MCNiR w Zagórzu w Młodzieżowym Oddziale Psychiatrycznym gdzie prowadzi terapię rodzin, terapię indywidualną.

Specjalizuje się w zagadnieniach zaburzeń odżywiania, diagnozie klinicznej i terapii osób z kręgu depresji, zaburzeń osobowości.
Pracuje z dorosłymi i młodzieżą. Prowadzi diagnostyczne sesje terapii rodzin i małżeńskiej. Specjalizuje się również w interwencjach kryzysowych (stres, sytuacje lobbingu). Pracowała kilkanaście lat w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie m.in. w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży, w której prowadziła terapię indywidualną, psychoedukację, terapię rodzinną.

Ostatnie kilkanaście lat pracuje w MCNiR w Zagórzu w Młodzieżowym Oddziale Psychiatrycznym gdzie prowadzi terapię rodzin, terapię indywidualną.

Jest członkiem Sekcji Terapii Rodzin PTP i Sekcji Psychoterapii PTP, pozostaje pod stałą i regularną superwizją. Bardzo lubi poznawać świat, jest ciekawa ludzi, pasjonuje się przyrodą i podróżami.